KONST / Litografier / Litografi 14687093
nr 1468 7093
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Litografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 147/195. Bildmått: 27x36, yttermått inklusive ram: 51x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:13:05
17/5 18:57:35
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson